Воскресенье, 03.07.2022, 03:39
Приветствую Вас, Гость
Главная » Статьи » Последние Новости

Помешкання, які охороняються ДСО, жодного разу не були обікрадені

 Квартирна крадіжка - один з найбільш масових видів злочинів, які, до того ж, тяжко розкриваються. Сьогодні важко бути впевненими в повноцінному захисті свого майна, тому що двері квартир легко відчиняються шляхом підбору ключів та з використанням спеціальних відмичок. Найпоширенішими способами проникнення в житло залишаються вільний доступ, підбір ключа, злом дверей, проникнення через кватирку або балкон, висвердлювання замка.

Практика показує, що на протязі останніх років квартирні крадіжки набули організованої спрямованості та відрізняються кваліфікованими способами їх вчинення.

Квартирні злодії, як правило, готуючись до крадіжки, заздалегідь ретельно вивчають об’єкт, який збираються обікрасти. Часто своєрідними підказками для них є нові вікна, кондиціонер, спліт-система тощо. Залізні двері і безліч замків зазвичай не стають перешкодою для грабіжника, адже професійні злодії мають безліч відмичок та універсальних ключів, за допомогою яких без перешкод проникають до ваших приватних володінь.

Не хочете стати жертвою «домушників» - тоді в першу чергу запитайте, коли ви востаннє змінювали замок на вхідних дверях. Зараз типові замки може відкрити будь-який зловмисник і без будь-яких відмичок. Експерти з охорони радять людям самим попіклуватися про збереження свого майна і встановити новітні системи сигналізації та відеоспостереження. Останнім часом для захисту квартир використовується GPS – охорона, за допомогою цієї системи охороняються об'єкти, на яких відсутній телефонний зв’язок.

В останній час квартирні крадії стали доволі нахабними та іноді йдуть на злочин навіть коли хазяї перебувають в оселі, наприклад вночі. Тоді у нагоді стане радіоканальна кнопка тривожної сигналізації, яка може бути непомітною, бо на вигляд це звичайний брелок.

- У сучасному житті методи збереження майна та власності теж повинні бути сучасними, - зауважив начальник Ровеньківського ВДСО Управління Державної служби охорони у Луганській області Сергій Голубєв. – Тому, щоб бути впевненими в надійності захисту вашої оселі, зверніться до професіоналів – Державної служби охорони, спеціалісти якої індивідуально для вас розрахують вартість та план встановлення сигналізації.

Статистика свідчить, що помешкання, які перебувають під охороною ДСО Луганської області, жодного разу не були обікрадені. Іноді злочинці навіть перевіряють, чи дійсно об’єкт під охороною. Так, наприклад, 18 січня поточного року рано-вранці патрулюючи вулиці міста Ровеньки наряд групи затримання взводу міліції Ровеньківського відділу державної служби охорони  виявив, що на магазині «Берегиня» підняті захисні ролети та в середині горить світло. Виявилося, що хтось намагався проникнути до магазину. Однак завдяки тому, що пункт торгівлі був підключений до пункту централізованого спостереження ДСО, факту крадіжки з об’єкту було не допущено, адже правоохоронці дісталися до магазину в лічені хвилини.

- Ми сьогодні максимально наближаємо наші послуги з охорони до потреб пересічних громадян. Всі бюрократичні перепони усунено, й тому якщо громадянин звернеться за допомогою, то він допомогу по охороні квартири, дачі, магазину, офісу, зможе отримати у максимально короткій строк за помірну платню. Ми відкриті для співробітництва та взаємодії з населенням. Адже тільки таким чином ми зможемо уникнути крадіжок з об’єктів різних форм власності - зазначив Сергій Голубєв.

Категория: Последние Новости | Добавил: кошмар12 (29.01.2013)
Просмотров: 380 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Загрузка плеера ...
Скачать